özçelik yakupoğulları metal

+90 364 254 0060

Özçelik

Kurumsal

Firmamız kurulduğu 2010 yılı itibariyle yapısal çelik sektöründe faaliyet göstermektedir. Birikimi ve kapasitesi sayesinde, sektörünün tercih edilen lider firmaları arasında yerini almıştır. Bünyesinde istihdam ettiği tecrübeli teknik eleman ve uygulama kadrosu ile hizmet kalitesini arttırarak, büyümesini sürdürmekte ve genç, idealist bir ekip her geçen gün kendini yenileyerek bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız üretimini, bünyesindeki tasarım ve geliştirme departmanında yer alan profesyonel proje grubu tarafından yürütmektedir. Proje Grubumuz, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda tasarımı olgunlaştırmakta ve ulusal-uluslararası yönetmeliklere uygun proje hizmeti vermektedir.

Firmamız, faaliyetlerine başladığı günden itibaren, birçok geniş açıklıklı endüstriyel yapılar, depolar, antrepolar, fabrika binaları, sanayi tesisleri, çok katlı çelik konutlar, hastaneler, okul, iş ve alışveriş merkezleri inşaa etmiştir.

Bekir ÖZÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı

Misyonumuz;

Yurt içinde ve yurt dışında çelik yapı sektörünün her alanında üstlendiği görevleri, bilimsel sonuçları ve teknolojik imkanları da kullanarak, en üst kalite seviyesinde tamamlayan, paydaşları ile yüksek seviyede ilişki içinde olan, tedarikçilerinin, taşeronlarının, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş imkanları oluşturan, istihdam sağlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan ve bu katkıyı sürekli olarak artıran bir işletme olmak ve bütün bunları gerçekleştirirken çevreye olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyonumuz;

Estetik, güvenli, kaliteli ve ekonomik çözüm perspektifinde hizmet sunmaya devam ederken, her yeni projesinde çıtasını yükseltmeyi ve daha iyi hizmet sunabilmeyi kendine hedef edinmiştir. Tecrübeli teknik personel gözetiminde yürütülmekte olan çalışmalarımızda öncelikli ilkemiz, iş güvenliği şartlarına eksiksiz riayet edilmesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen göstermektedir.

Kalite Belgelerimiz;

Özçelik Metal
Projelerimiz ve Referanslarımız
Özçelik Metal
İletişim

+90 364 254 0060
Mail: info@ozcelikmetal.com